Maturitné oznamká

Dizajn oznamka ZDARMA, vrátane vlastného návrhu.

 

Neobmedzený počet úprav oznamka.

 

Možnosť mať až 3 druhy oznamiek za cenu 1.

 

Akciové ceny a fotenie na oznamká ZDARMA pre zaregistrované triedy.

Dizajn maturitného oznamka

 1. Vyber si z našej galérie

  V našej galérii nájdeš viac ako 500 úžasných oznamiek rozdelené do rôznych kategórií aby sa ti ľahšie hľadalo.

  Ktorékoľvek z nich vieme prispôsobiť tvojim predstavám, či už zmeniť písmo, farby alebo skombinovať prednú a zadnú stranu rôznych oznamiek.
  Pozri galériu oznamiek >> Pozri si galériu mottá >>

 1. Vymysli si vlastné oznamko

  Máš vlastnú predstavu oznamka ale nevieš ako bude vyzerať? 

  Stačí nám obrázok, kresba, popis alebo fotka. Pošli nám svoj návrh a naši grafici ti ho spracujú a zašlú na schválenie alebo ďalšie úpravy.

 1. Pošli nám svoj hotový návrh

  Ak vieš pracovať v grafických programoch ako Photoshop alebo Illustrator, vyžiadaj si od nás prázdnu šablńu oznamka. Oznamko spracované do šablóny nám zašli elektronicky.  My ho skontrolujeme, podľa potreby upravíme a vytlačíme.

 1. Pošli odfotené oznamko

  Zašli nám mailom odfotené oznamko, ktoré sa ti páči, oznamko od starších spolužiakov, alebo obrázok, podľa ktorého by sa ti páčilo spracované oznamko a my ti ho vyrobíme na mieru a zašleme na schválenie.

Výhody a možnosti našich oznamiek

Neobmedzený počet zmien oznamka

Keďže vieme, že na oznamku je ťažké sa v triede dohodnúť, v Smilefoto ti vieme zaručit 100% spokojnosť s oznamkom. Naši grafici ti ho upravia toľkokrát, koľo budeš potrebovať – až kým oznamko nebude presne podľa tvojich prestáv a kým ho neschváli celá trieda. 

Na maturitnom oznamku ti vieme zmeniť a prisposobiť farby, písmo, rozloženie textov, umiestnenie fotky. Rovnako vieme zmeniť fotooznamko na klasické oznamko a naopak.

Všetky úpravy oznamka su u nás bezplatné na rozdiel od našej konkurencie, kde je len obmedzený počet úprav zdarma.

3 druhy oznamiek za cenu 1

Ak sa vám nepodarí v triede dohodnúť na jednotnom oznamku, môžete si dať spraviť až 3 rozne druhy oznamiek bez príplatku. Každý tak môže mať oznamko aké sa mu páči a nebude to stáť nič navyše.

Komixové oznamká

Z nafotených fotiek vám naši šikovní grafici nakreslia ilustrované portréty, ktoré vložíme na vonkajšiu stranu oznamka. Vznikne tak naozaj originálne, hodnotné a štýlové oznamko. Zároveň budeš mať všetkých spolužiakov na oznamku. 

Fotka + oznamko – aké sú možnosti

Ponúkame dve možnosti – oznamka s nalepovacou fotkou alebo fotooznamká s fotkou už priamo v oznamku. 

Nemusíte sa dohodnúť celá trieda na jednom type oznamka. Spolužiačke sa páči fotku nalepovať, ale väčšina chce fotooznamko? Nevieš sa sám rozhodnúť, ktoré sa ti páči viac? Pokojne to môžeš  skombinovať a objednať si aj vlepovacie aj s priamo s fotkou. Každý si vyberie aké preferuje.

Fotooznamká

Zabudni na strihanie a lepenie fotiek. Ak chceš oznamko ti vieme vytlačiť aj priamo s fotkou vnútri.

Ušetríš si čas aj starosti s nalepovaním. Výhodou je aj to, že v ďen keď ti prídu fotooznamká do školy, sú už hotové a pripravené na rozdávanie.

 

Oznamká s vlepovacou fotkou

Ak máš čas a chuť vlepovať si fotku vlastnoručne, zostaň pri klasike a objednaj si osobitne oznamka a osobitne malé oznamkové fotky rozmerov 2×2.5cm

Skupinová fotka na oznamku

Ste super kolektív a chceš mať všetkých spolužiakov na oznamku? Vieme ti vložiť spolužakov po jednom, alebo vložíme skupinovú fotku na vonkajšiu stranu oznamka. 

Neštandardný tvar oznamka

Okrem štandardných tvarov oznamiek ponúkame aj vysekávané oznamká. Sú v tvare kruhu, postavičiek, či predmetov.

Oznamká sa vyrábajú inou technológiou než klasické oznamká, takže aj cena je odlišná od štandardnej cenníkovej. Pre záujem o vysekávané oznamká nás kontaktuj mailom alebo telefonicky.  

 

Kvalita našich maturitných oznamiek

Pevný 350g papier

Z našich oznamiek je už na prvý dotyk cítit kvalitu, tlačíme ich na 350 gramový papie, čo zabezpečuje ich pevnosť.

Precízne vytlačené

Vďaka najmodernejším tlačovým technológiám firmy Konica-Minolta vieme zabezpečit špičkovú tlač v sýtych farbách a dokonalej ostrosti.

UV ochrana

Pre zabezpečenie sýtych farieb a dlhej životnosti oznamiek ich ošetrujeme UV lakovaním.

Starostlivo naryhované

Všetky naše oznamká prechádzajú bigovacím (rychovacím strojom) Aby sa perfektne skladali dostenete ich už s pripravenými ryhami v mieste, kde sa majú ohýbať.

Dokonale narezané

Náš japonsý stroj Uchida oznamká nareže s dokonalou presnosťou a vzniknú krásne hladké hrany oznamiek.

Šetríme prírodu

Snažíme sa šetriť prírodu a preto u nás, tlačíme na ekologicky papier so 100% FSC certifikovaním. Tonery ktoré používame na tlač sú najvyššej kvality ale zároveň ekologické. 100% odpadového papiera, ktorý vzniká pri výrobe oznamiek, samozrejme tiež odovzdávame na recykláciu.