Fotenie a fotky na oznamká

Využi našu akciovú ponuku a nafotíme ti namakané fotky na oznamká.

 

Fotenie na oznamká a neobmedzený počet záberov úplne ZDARMA.

 

Fotíme priamo v tvojej triede kdekoľvek na Slovensku.

 

Stačí sa zeregistrovať na našom webe a získaš akciový balík s fotením ZDARMA.

 

Aké sú výhody fotenia na oznamko v Smilefoto?

Fotenie priamo u vás

Fotenie prebieha priamo v triede alebo vonku. Nemusíte nikam chodiť, fotograf si prinesie všetko potrebné. Nech ste kdekoľvek na Slovensku, vieme prísť za vami a zabezpečit prvotriedne fotenie na oznamká.

Ak budete šikovní a vybavíte si povolenie od vedenia školy, môžete sa fotiť aj počas vyučovania.

Neobmedzený počet záberov

Čo to znamená? Každého odfotíme toľkokrát, koľko bude potrebovať.

Môžeš si vyskúšať rôzne pózy, outfity, účesy, skupinové fotky, jednoducho maximalizovať možnosti pre výber tej najlepšej fotky z množstva záberov. 

Profesionálni umeleckí fotografi

Odfotiť vás prídu naši vlastní umeleckí fotografi alebo fotografky, ktorí maju bohaté skúsenosti s fotením ľudí pri rôznych príležitostiach. Neoslovujeme cudzích, externých fotografov. S našimi fotografmi spolupracujeme viac ako dlhodobo a garantujeme rokmi overenú kvalitu fotenia.

Fotenie v interiéri aj exteriéri

Zvyčajne fotíme vnútri, nakoľko sú tam zabezpečené vždy dobré svetelné podmienky. V prípade záujmu máte možnosť fotenia vonku v parku, v záhrade, kdekoľvek si vyberiete alebo aj v meste. 

Jedno fotenie – rôzne formáty fotiek

Výsledkom z nášho fotenia sú kvalitné zábery na celý život. Z jedného fotenia budeš mať zábery na rôzne použitie – fotenia na oznamká, fotky na tablo, pamiatkové fotky aj skupinové fotky.

Oznamkové fotky

Tablové fotky

Pamiatkové fotky

A4 fotky

A3 fotky

Bohaté skúsenosti a dobré rady

Foteniu na oznamká sa venujeme už viac než 10 rokov. Radi vám poradíme ako pózovať a ako sa fotiť, aby výsledkom boli čo najlepšie fotky. Alebo nám povedzte vašu predstavu a pomôžeme vám ju zrealizovať

Profi výbava – mobilné fotoštúdio

Každý náš fotograf má zo sebou profesionálne vybavenie, mobilné fotoštúdio, ktoré rozloží priamo u vás. Súčasťou je aj fotografické pozadie a blesky, takže fotky sú rovnaké ako v klasickom fotoštúdiu.

Možnosť objednať vizážistku

Po dohode vám radi zabezpečíme vizážistku, ktorá pripraví vašu tvár na fotenie. V prípade záujmu o vizážistku nás prosim informujte s dostatočným predstihom, aby sme vedeli dohodnúť vhodný termín s našimi vizážistkami.

Vlastné nápady, kreativita a rekvizity

Vašim vlastným nápadom medze nekladieme, či už v pózach alebo štýle fotenia. Stačí ak nám dáte vediet ako si to predstavujete a vaše kreatívne nápady pri fotení na oznamko pomôžeme zrealizovať. Môžete si doniesť aj rekvizity ako sú klobúky, okuliare, plyšové hračky či masky.

Ako sa objednáva fotenie

  1. Zaregistruj svoju triedu na našej stránke.
  2. Vďaka registrácií získame tvoj kontakt a budeme ťa telefonicky kontaktovať ohľadom voľných termínov fotenia. Vďaka registrácií sa dostaneš do objednávacieho systému, kde budeš následne vyberať a objednávať fotky.
    Fotíme v období september – december. Ak máš záujem o fotenie ešte pred prázdninami kontaktuj nás telefonicky.
  3. Po odfotení nahrá fotograf fotky do objednávacieho systému a môžeš si vybrať pri každom zábere, o aké fotky máš záujem. 
  4. Po odoslaní objednávky budú fotky upravíme, orežeme a vytlačíme, prípadne vložíme do oznamka, pamätníčka, či tabla.
  5. Fotky a ostatné produkty doručíme na tebou zadanú adresu v systéme, objednávku vyplatíš priamo kuriérovi pri doručení.

Čo nasleduje po fotení

 

K fotkám si môžeš doobjednať retušovanie. V rámci retuše ti odstránime nedokonalosti pleti a odstávajúce pramienky vlasov, zjemníme kruhy pod očami,  aby výsledná fotka vyzerala čo najlepšie.

Kvalita fotiek je bezkonkurenčná, nakoľko ich vyvolávame na prémiový Fuji foto paper na špičkovom Fuji foto labe a tým si zachovávajú lesk a svieže farby. 

Môžeš si zvoliť fotky farebné alebo čierno-biele.