Maturitné oznamko a fotenie – kedy si zabezpečiť firmu

Maturitné oznamko a fotenie – kedy si zabezpečiť firmu

 

Čaká ťa stužková slávnosť a maturita? Významná udalosť pre každého študenta strednej školy, na ktorú hrdo čakajú všetci členovia rodiny. S nimi súvisí aj maturitné oznamko. Dnešná uponáhľaná doba nás niekedy núti niektoré veci odkladať. Ak si však chcete vybrať naozaj kvalitného a spoľahlivého partnera na zabezpečenie vašich oznamiek, odporúčame začať čo najskôr. Zabezpečíte si tak kľud a pohodu s vedomím, že o oznamká sa vám postará profesionálna firma. Kedy ale začať vyberať a zvoliť si tú správnu?

Kedy si objednať si firmu na maturitné oznamko

Ideálne je začať to riešiť už v predposlednom ročníku štúdia. Vhodným časom na výber firmy je február až apríl, maximálne však máj. Kvalitné firmy môžu byť vybookované skor ako ostatné. Ide tu najmä o to, aby konkrétna spoločnosť stihla nafotiť fotky, navrhnúť a vytlačiť oznamká,  pretože vždy sa dá vzhľadom na kapacitu stihnúť iba istý počet tried. Ak si chcete zaistiť pohodlné a bezpečné čakanie na fotenie na oznamká a tlač oznamiek bez zbytočného zhonu, odporúčame začať práve v tomto období.

Ako hľadať vhodnú firmu?

Keď ste sa rozhodli, že sa idete pustiť do hľadania vhodného partnera, navštívte vyhľadávač a pozrite si ponuku. Dobrým krokom je prezrieť si aj Facebook-ovú stránku spoločnosti, kde sa často dostanete k aktuálnym informáciám a ponukám. Zároveň na Facebook-u v mnohých prípadoch máte možnosť vidieť práce, ktoré nie sú umiestnené na weboch týchto firiem. To sa týka najmä dizajnov oznamiek, na ktorých najlepšie uvidíte kreativitu zamestnancov spoločnosti.

Sezónne zľavy sa oplatí využiť

Každý rok pred sezónou zvyknú firmy ponúkať rôzne zvýhodnené balíčky. Ak si ako trieda vyberiete takýto balík, môžete ušetriť na rôznych službách alebo produktoch. Spoločnosti vás pri výbere komplexnejšieho balíka služieb a produktov (fotenie na oznamká, fotky na oznamká, doplnky ako stužky, šerpy, vankúšiky) odmenia buď zvýhodnenou cenou alebo produktmi navyše. Odporúčame vám sa spolu s triedou o tomto poradiť, pretože ušetrené prostriedky alebo získané produkty môžu naozaj stáť za to.

Záloha vám zabezpečí istotu

Je potrebné pri objednávaní služieb dať firme zálohu? Jednoznačne vám to odporúčame. J Vďaka zálohe si zabezpečíte, že firma naozaj zostane k dispozícii pre vás a zároveň to bude znak pre oboch (pre vás aj pre spoločnosť), že to s objednávkou myslíte vážne. Kvalitná spolupráca je výsledkom kvalitnej prípravy, preto odporúčame držať sa týchto rád, aby ste so svojimi oznamkami a fotkami boli naozaj spokojní.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.